Ankietyzacja elektroniczna19.02.2020 08:00

Studentko! Studencie!

Samorząd Studentów UR oraz Samorząd Doktorantów UR wraz z Działem Jakości i Akredytacji zapraszają osoby studiujące na studiach I i II stopnia, jednolitych magisterskich oraz studiach doktoranckich do udziału w anonimowym badaniu mającym na celu ocenę pracy nauczycieli prowadzących zajęcia dydaktyczne w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020.

Oceń swojego nauczyciela!

Elektroniczna ankieta jest dostępna w Wirtualnej Uczelni.

Dane wykorzystywane w systemie logowania są szyfrowane. Służą jedynie do przypisania właściwej ankiety i nie są identyfikowane z osobą wypełniającą ankietę.

Wszelkie problemy związane z wypełnianiem ankiety prosimy kierować do Pani Ewy Halik (ehalik@ur.edu.pl,  17 872 10 45).

Tweety na temat @UR_Rzeszow